0905 500 171
autoskolaalpha@gmail.com
Prihláška

O nás

Stačí nám naše dobré meno a spokojní žiadatelia. Pre nás je dôležité, aby ste si tu našli všetko, čo potrebujete vedieť ako budúci vodiči.

AlphaStar je rodinná autoškola s učebňami v Pezinku a v Modre, v ktorej si zakladáme na hodnotách ako je poctivosť, zodpovednosť a presnosť. Snažíme sa vám odovzdať všetko to, čo budete potrebovať nielen na skúškach a pred policajtom, ale hlavne priamo na cestách. Našim hlavným cieľom je, aby sme vás pripravili ako zodpovedných a bezpečných vodičov do ostrej premávky a našou najväčšou radosťou bude, ak prídete vždy bezpečne do cieľa.

Na našej stránke nenájdete slogany ako, napríklad, “sme najlepší”, alebo “sme 100 % úspešní”. Nie, pre nás je dôležité, aby ste boli najlepší vy a aby ste boli naozaj pripravení na to, čo vás čaká na skutočných cestách. Preto sa k nám opakovanie vraciate a posielate k nám aj svojich kamarátov, známych, rodinu. A my sme vám za to nesmierne vďační. Považujeme to nie len za ocenenie našej práce, ale hlavne za záväzok nepoľaviť v tom, čo robíme. Sme AlphaStar - vaša autoškola.
Individuálny prístup k našim žiakom
Jazdy počas celého dňa, cez víkendy a sviatky
Kolektív kvalitných inštruktorov s dlhoročnými skúsenosťami
Učebne teoretickej prípravy v centre mesta Pezinok ( Kollárova 12 ) a v OC Kocka Modra
Zaručujeme počet vyučovacích hodín praktických jázd a výučby teórie podľa platných učebných osnov
Primerané ceny za kvalitný výcvik
Kurzy prvej pomoci zabezpečíme u nás v autoškole
Používame veľké autocvičisko v kameňolome pod Babou
Bezplatne zapožičiavame a zabezpečíme učebné materiály
Praktické jazdy na moderných a starostlivo udržiavaných vozidlách

Ste na dobre ceste :)

Je pre nás dôležité, aby ste sa v Alphe cítili príjemne a naučili sa u nás všetko, čo budete ako budúci vodiči potrebovať na cestách.